CEP:  537 825 7979 - 532 640 7728
PBX: 252 476 7145   
Denizin Sesi Ninniniz Olsun    FAX: 252 476 7147
Havadan Turunç Koyu; Kırmızı ile Çevrili Alan; DiplomatLokantamızda Rakınızı Yudumlarken
Yüzme HavuzumuzOrta Binamızın Yüzme Havuz Cephesi
Şezlongsuz Sahil
Otelden Turunç Koyu
DİPLOMAT OTEL ve APARTLAR
TURUNÇ - MARMARİS
48740 -
MUĞLA - TÜRKİYE
Ön Binamız
Otel Diplomat, Marmaris, Muğla'nın Turunç Koyunda yerleşiktir. Plaj ve Deniziyle ünlü bu Doğa Harikası Beldenin sahilleri Uluslararası Mavi Bayrak ödülüne sahiptir. Tatil amacınız, Harika bir Konum ve rahat bir ortamda, kum, deniz ve güneşten maksimum derecede istifade ederken, kafanızı dinlemek ve yaşam streslerinden arınmak ise, Diplomat, Doğru Adres ve Seçim olacaktır.

Bir Aile İşletmesi olan tesiste
Tüm Oda ve Apartlarda; Klima, Minibar (Suite ve Apartlarda Büro Tipi Buzdolabı), Dijital Receiver'li Uydu TV, Duş, WC, Telefon ve Balkon, Asgari Standart olarak tesis edilmiştir. Son derece uygun fiyatlarla hizmet veren lokanta ve barlara sahip olan Diplomat, Oda + Kahvaltı ve Yarım Pansiyon Konaklıyan Misafirlerine, Özenli, Leziz, Açık Büfe, Kahvaltı ve Akşam Yemekleri ile hizmet vermektedir.

Gerçek Denize Sıfır, arka arkaya 3 binadan oluşan tesis, takriben 150 yatak kapasiteli Elektrik Jeneratörü, Güneş Enerjisi ile üretilen daim Sıcak Suyu, Split Klimaları (Kumanda Sizde) ve Kendi Su Kaynağı, rahat ve sıkıntısız bir tatilin güvencesidir.

Turunç; Doğa, Arkeolojik ve Yöresel özellikleri olan yerlere düzenlenen Tekne ve Minibüs Turları, her çeşit Su Sporları, Lokanta, Bar, Hediyelik ve Giyim Eşyası Dükkanları, Yürüyüş Yolları, Kuru, Rutubetsiz, Oksijen Dolu Havası, Harika Güneş Doğuşu ve Mehtap Manzaraları ile her yaşa hitap eden bir Tatil Cennetidir.